آموزش برنامه نویسی اندروید

2

به زودی در مارکت کافه بازار قرار خواهد گرفت !!!

آموزش برنامه نویسی اندروید

بسته‌های آموزش برنامه نویسی اندروید این امکان را برای هر یک از دانش‌آموختگان این دوره فراهم می‌سازد که اپلیکیشن‌های کاربردی مورد علاقه خود را نوشته و برای فروش در مارکت‌ها قرار دهند. آشنایی با برنامه نویسی اپلیکیشن‌های هوشمند باعث داشتن رزومه قوی‌تر و درآمد بالا خواهد شد.

از زمانی که گوشی‌های هوشمند اندرویدی، بازار موبایل ایران را به دست گرفته‌اند، کاربران این گوشی‌های هوشمند از اپلیکیشن‌های مختلف از جمله بازی و سرگرمی ، شبکه های اجتماعی ، اخبار و حتی کسب و کارها ، همه و همه ، در دسته بندی و رسته های خدمات رسانی مختلف ، بهره می‌برند و توسعه دهندگان اپلیکیشن‌های موبایل سعی کرده‌اند که از بازار اپلیکیشن‌های موبایل عقب نمانده و به نوعی سهمی از این بازار پرسود داشته باشند.

برای یادگیری بهینه روند کار به شکل زیر توصیه می‌گردد و برای افرادی که در ابتدای راه هستند توصیه می‌شود که بسته‌های آموزشی زیر به ترتیب طی شود:

  1. بسته آموزشی “آموزش برنامه نویسی جاوا برای اندروید” که این بسته موارد ضروری و مورد نیاز در حوزه برنامه نویسی جاوا جهت آمادگی افراد برای ورود به یادگیری برنامه نویسی اندروید را فراهم می‌سازد. افرادی که هیچگونه آشنایی با زبان برنامه نویسی جاوا و اندروید ندارند، بهتر است که ابتدا این بسته آموزشی را گذرانده و سپس سراغ سایر بسته‌های آموزشی بروند.
  2. بسته آموزشی “آموزش برنامه نویسی اندروید مقدماتی – پروژه محور” که این بسته آموزشی مناسب افرادی بوده که با زبان برنامه نویسی جاوا آشنایی داشته و می‌خواهند اولین نرم‌افزارهای کاربردی خود را منتشر کنند و دانش خود را در زمینه برنامه نویسی اندروید بالا ببرند. این بسته آموزشی پروژه محور بوده و در هر درس یک پروژه کامل نوشته شده و دستورات و ابزارهای برنامه نویسی به طور کامل در یک پروژه رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  3. بسته آموزشی “آموزش برنامه نویسی اندروید پیشرفته – پروژه محور” که این بسته آموزشی مناسب افرادی با دانش کافی نسبت به برنامه نویسی اندروید است. مشابه بسته آموزش برنامه نویسی اندروید مقدماتی، این بسته آموزشی نیز به صورت آموزش محور ارائه شده و چندین اپلیکیشن کاربردی سطح بالا در این دوره نوشته خواهد شد. بنابراین دانشجویان این دوره امکان یادگیری مباحث پیشرفته برنامه‌نویسی اندروید را به صورت کاربردی خواهند داشت.
  4. بسته آموزشی “کسب درآمد از اپلیکیشن اندروید” که مناسب افرادی است که می‌خواهند با اصول ارائه و فروش و کسب درآمد بالاتر نرم‌افزارهای اندرویدی آشنا شوند. در این دوره مباحثی مانند ایده بازار و تکنیک‌های افزایش درآمد از اپلیکیشن‌های اندرویدی مطرح می‌شود.

لینک‌های دانلود از کافه بازار به زودی در سایت قرار خواهد گرفت!!!

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

2 دیدگاه

یک پاسخ قرار دهید