عرضه هواوی میت ۱۰ لایت در آلمان

0

هواوی میت ۱۰ لایت (Huawei Mate 10 Lite)

هنگامی که کمپانی هواوی در طی روزهای اخیر صحبت‌هایی را در مورد هوش مصنوعی و مدل‌های گوشی میت ۱۰ خود مطرح کرد، آن طور به نظر می‌رسید که یک عضو از خانواده این نسل از گوشی هوشمند هواوی جا مانده است. با انتشار این گوشی‌ها در چین، انتظار می‌رفت که گوشی هواوی میت ۱۰ لایت همگام با سایر هم خانواده‌های قدرتمند خود شروع به کار کند.

ولی ظاهرا چینی‌ها ترجیح داده که به جای عرضه این گوشی، از سردرگمی افراد نسبت به مدل‌های مختلف این نسل از گوشی جلوگیری کنند. به هر حال سر انجام قبل از اینکه دیر شود، کمپانی هواوی این گوشی را به بازار عرضه کرد.

طراحی هواوی میت ۱۰ لایت

درست در هنگامی که گوشی‌های هواوی میت ۱۰، میت ۱۰ پرو و میت ۱۰ پورشه دیزاین در مواردی از مشخصات فنی دارای اختلاف هستند، مشخصه‌هایی را همزمان به اشتراک می‌گذارند که گویای این مساله است که این گوشی‌ها در خط مسیر میت ۱۰ قرار دارند. ولی هواوی میت ۱۰ لایت چه به لحاظ اسم و مدل و چه از نظر طراحی و ابعاد صفحه تفاوتی اشکار با سایر مدل‌های ارائه شده این کمپانی دارد.

صفحه نمایش هواوی میت ۱۰ لایت

این نسل از گوشی، دارای صفحه نمایش با ابعاد ۵٫۹ اینچ مشابه هواوی میت ۱۰ بوده ولی رزولوشن صفحه آن ۲۱۶۰ در ۱۰۸۰ پیکسل است که مشابه صفحه نمایش هواوی میت ۱۰ پرو است.

سایر مشخصات هواوی میت ۱۰ لایت  Mate 10 Lite

از جمله مشخصات هواوی میت ۱۰ لایت می‌توان به پردازنده هشت هسته‌ای کرین ۶۵۹ اشاره کرد. همچنین این گوشی هوشمند دارای رم ۴ گیگابایتی و حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی است.

دو دوربین پشتی به کار رفته در این گوشی، دوربین‌های ۱۶ و ۲ مگاپیکسلی بوده که سعی در افزایش دقت تصویر برداری را بر عهده دارند. همچنین کمپانی هواوی برای این مدل، دو دوربین جلو را با توان‌های ۱۳ و ۲ مگاپیکسل لحاظ کرده است.

تفاوت هواوی میت ۱۰ لایت و سایر مدل‌های هواوی میت ۱۰

از جمله تفاوت‌های موجود بین این گوشی با سایر مدل‌های هم خانواده، می‌توان به نبود سیستم هوشمند مصنوعی ارائه شده با کرین ۹۷۰ اشاره کرد. همچنین ارائه نشدن اندروید ارئو در این گوشی و pc mode از جمله ضعف‌های این گوشی در مقابل سایر مدل‌های هم خانواده آن است.

فروش هواوی میت ۱۰ لایت

در حال حاضر مدیا مارکت کشور آلمان این گوشی را به قیمتی در حدود ۳۴۹ یورو به فروش می‌رساند که قیمتی پایین‌تر میت ۱۰ دارد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

یک پاسخ قرار دهید