استفاده سامسونگ از دستیار هوش مصنوعی Bixby

0

دستیار هوش مصنوعی Bixby

دستیار هوش مصنوعی Bixby آنطور که مورد انتظار کمپانی سامسونگ بوده، مورد استفاده کاربران قرار نگرفته است. این بار این کمپانی بزرگ تصمیم بر اعمال تغییراتی در این ماژول شده است. برای این منظور، سامسونگ برنامه خود را به شیوه‌ای مناسب پیاده‌سازی کرده و یک متخصص با نام “اوئی سوک چونگ” را از سیلیکون ولی  برای همکاری با بخش تحقیقات موبایل خود بکار گرفته است.

شروع با گلکسی اس ۸

کمپانی سامسونگ از دستیار هوش مصنوعی Bixby برای اولین بار در گوشی گلکسی اس ۸ استفاده کرد ولی تا زمان ارائه این محصول به کاربران این نسل از گوشی، این ماژول هوش مصنوعی سامسونگ تکمیل نبود. طی این مدتی که گذشته، سامسنوگ بسته‌های بروز رسانی خود را برای تکمیل این بخش از گوشی خود ارائه کرد، با این حال آن چیزی مورد رضایت کاربران است فراهم نشد. بسیاری از کاربران برای فراهم آوردن اهداف خود از ابزارهای گوگل، آمازون و ماکروسافت استفاده کرده و شانسی را برای این امکان از گوشی گلکسی اس ۸ لحاظ نکرده‌اند.

مشکل گوشی گلکسی اس ۸ سامسونگ در دستیار هوشمند Bixby

از جمله مشکلاتی که سامسونگ در این نسل از گوشی خود با آن دست و پنجه نرم می‌کند می‌توان به دکمه‌ای که استفاده از دستیار هوشمند Bixby را فراهم می‌آورد اشاره کرد که امکان غیر فعال‌سازی آن نبوده و با دست خوردن به آن به راحتی فعال می‌شود. این مساله بیشتر منجر به اذیت شدن و نارضایتی کاربران شده است.

راه حل پیش گرفته سامسونگ برای حل مشکل دستیار هوشمند Bixby

از آنجایی که سامسونگ حاضر به کنار گذاشتن دستیار اختصاصی خود در گوشی‌های خود نیست، این بار تصمیم گرفته با تلاشی مضاعف و بالاتر از قبل نفس تازه‌ای به دستیار هوشمند Bixby خود دهد. برای این منظور سامسنوگ از آقای “اوئی سوک چونگ” از دره سیلیکون بهره جسته و قرار است که در کنار آقای “ری” به تکمیل این دستیار بپردازد. آقای “ری” خود نقش بسزایی را در راه اندازی Bixby داشته است.

منبع: Slash Gear

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

یک پاسخ قرار دهید