گوشی تمام صفحه هواوی میت ۱۰ پرو

0

طراحی هواوی میت ۱۰ پرو

خبرهای مختلفی در مورد نسل جدید گوشی‌های هواوی که همان هواوی میت ۱۰ پرو است به گوش می‌رسد و روند رسیدن این اخبار همچنان ادامه دارد. همچنین هفته گذشته تصاویری از این گوشی هوشمند منتشر شد که گویای طراحی زیبای آن است.

از جمله آخرین خبرهایی که در مورد گوشی هوشمند هواوی میت ۱۰ پرو به گوش می‌رسد آن بوده که این گوشی در تاریخ ۱۶ اکتبر عرضه خواهد شد و این پتانسیل را در خود دارد که فروش بالایی را به خود اختصاص دهد. خبرها حاکی از آن است که این گوشی با صفحه نمایشی بزرگ که شایعاتی آن را بین ۵٫۹ تا ۶٫۲ اینچ بیان می‌کنند به بازار عرضه شود که مشابه گوشی‌های هوشمند سامسونگ گلکسی اس ۸ پلاس و گلکسی نوت ۸ خواهد بود و همچنین اینکه لبه‌هایی در کنار گوشی باقی نمانده و خبری نیز از انحنای لبه نباشد.

مشخصات هواوی میت ۱۰ پرو

ساختار شیشه‌ای مانند این هواوی میت ۱۰ پرو، یادآور گوشی گوگل پیکسل خواهد بود و اینکه یک حسگر اثر انگشت نیز در بخش میانی و پایین گوشی قرار دارد.

در مورد صفحه نمایش این گوشی شایعاتی وجود داشته که گویای این ماسله است که در هوای میت ۱۰ پرو رزولوشن صفحه نمایش ۱۰۸۰p خواهد بود. اگر خبرهای ارائه شده درست از آب در آیند، آنگاه می‌توان گفت که مقایسه با مدل قبلی این گوشی کیفیت صفحه پایین‌تر آمده و این شرکت روند عقب‌گردی را طی کرده است.

بهره بردن از دوربین دوگانه و قرارگیری آن به طور عمودی تنها شباهت این گوشی به آیفون X نخواهد بود. شرکت هواوی پیشنهاد داده که گوشی هواوی میت ۱۰ پرو دارای فناوری تشخیص چهره باشد.

همچنین مدیر عامل شرکت هواوی آقای “ریچارد یو” نیز بیان کرده است که گوشی هواوی میت ۱۰ و به دنبال آن هواوی میت ۱۰ پرو از گوشی آیفون شرکت اپل نیز قدرتمندتر خواهد بود.

منبع: TechRadar

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

یک پاسخ قرار دهید